2021 sluit af met commercieel succes

Het jaar 2021 al weer bijna voorbij. Helaas hebben wij als vereniging ons niet veel kunnen presenteren aan het publiek. Dit hadden we ons toch anders voorgesteld. We hopen dat dit in 2022 anders zal gaan.
Heel veel dank aan alle partners voor uw bijdrage van afgelopen jaar, we zien uit naar een mooi nieuw jaar met elkaar!

Met 2022 voor de deur zijn we blij met de komst van weer nieuwe partners. Met trots kunnen we u maar liefst 6 nieuwe bedrijven voorstellen:
Nefkens Amersfoort, Uw Business online, Dutchman DC, De Beleving BV, Fit Academie Bokkeduinen en Drukmakers Amersfoort.

Natuurlijk stellen wij ze begin volgend jaar nader aan u voor. Maar voor nu, welkom bij onze vereniging en we hopen op een zeer fijne samenwerking.

Wist u dat we naast onze Facebook-, Instagram-, en Twitter account ook een hele mooie Linkedin pagina hebben? Met Linkedin richten we ons met name op onze commerciele activiteiten en partners. Door het volgen van al deze social media en deze website blijft u prima op de hoogte van alles wat er rondom onze vereniging gebeurt.

https://www.linkedin.com/company/julianaamersfoort/