Nieuwjaarsreceptie met bijzonder jubileum

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van onze vereniging op woensdag 4 januari 2024 hebben we een zeer bijzonder jubileum gevierd. Erelid Rien Timmer is 75 jaar lid van Juliana! In onze vereniging hebben we dit nog nooit meegemaakt. Rien is in 1949 lid geworden en heeft vanaf dat moment zeer veel betekend voor de vereniging. Al zijn activiteiten en verdiensten hier vermelden gaat te ver want het is een bijna oneindige rij van dingen. Om er toch eentje te noemen gaan we terug naar 1982 toen Rien, met enkele andere leden, het concept Klassieke show heeft ontworpen. Juliana ging vanaf dat moment met twee shows, in twee verschillende uniformen, de taptoevelden op en was daarmee een van de eerste Nederlandse verenigingen die dat deed. Het bleek een schot in de roos en leidde zelfs tot het mee mogen doen in het hoofdprogramma van de Nationale Militaire Taptoe, destijds nog in Breda. Ook is Rien lang dirigent geweest van ons jeugdkorps( toen nog Bernhard) en tweede dirigent van Juliana. Jarenlang was hij bestuurslid waarvan ook enkele jaren voorzitter van de vereniging. In 1996 heeft het bestuur besloten om Rien, geheel verdiend, te benoemen tot erelid. Nu op de nieuwjaarsreceptie werd Rien toegesproken door verenigingssecretaris Robert Van Laar die Rien een aandenken aan het jubileum uitreikte. Rien, bedankt voor al je inzet en verdiensten voor de vereniging en van harte gefeliciteerd met dit bijzondere jubileum. Naast Rien werden er nog drie jubilarissen gehuldigd: Koen van de Brink voor zijn 25 jarig lidmaatschap en Ad Ter Veer en Koos Wolff die allebei maar liefst 60 jaar lid zijn. Ook deze jubilarissen werden toegesproken en dan valt het iedere keer weer op hoeveel werk door zoveel leden van onze verenigfing wordt verricht, want ook deze die heren hebben hun sporen meer dan verdiend. Behalve de toespraken waren er ook optredens van Concertorkest Juliana en Drum & Dans Juliana. Beide orkesten sloten gezamenlijk af met de mars Riviera.

De jubilarissen: v.l.n.r. Koen Van de Brink, Ad Ter Veer, Koos Wolff en Rien Timmer

Drum & Dans en Concertorkest spelen gezamenlijk